Beste ARC2000,

Bedankt voor je review. We vinden het vervelend om te horen dat we je hebben moeten teleurstellen bij onze levertijd voor je nieuwe PC.

In enkele gevallen kan het voorkomen dat we de levertijd toch niet kunnen nakomen en daar bieden we uiteraard onze excuses ook voor aan. Onze klantenservice kan wat dat betreft vaak meer informatie geven over de vertraging.

Onze klantenservice, het eerste aanspreekpunt via mail en telefoon, bestaat ook alleen maar uit Nederlandse medewerkers, dus je kunt gewoon in het Nederlands contact met ons opnemen. In het geval dat een vraag doorgestuurd moet worden aan een andere afdeling, zoals bijvoorbeeld RMA wordt er gebruik gemaakt van het Engels of worden de teksten in het Nederlands vertaald. Dit komt omdat onze RMA zich in Duitsland bevindt. We vragen ook om het begrip van onze klanten dat bij normale, niet gestandaardiseerde mails, het kan voorkomen dat er een foutje instaat of dat iets niet helemaal duidelijk is uitgelegd. In zulke gevallen kan je natuurlijk ook altijd aangeven dat het niet duidelijk is, zodat het op een andere manier uitgelegd kan worden of een Nederlandse collega kan helpen.

Mocht je nog vragen hebben over je bestelling, kan je altijd contact opnemen met onze klantenservice of ons hier via Tweakers een privébericht sturen. We kijken dan graag met je mee en denken mee met een oplossing.

Met vriendelijke groet,

NBB.com

Scorekaart voor NBB.com

Algemeen 4.5 van 5 sterren
Verzending 4.5 van 5 sterren
Klantenservice 4 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 3 jaar bekend bij Tweakers.

Review toevoegen Meld foutieve informatie