Uit eigen beweging
AlgemeenGeregeld wordt er besteld bij Conrad, gaat doorgaans prima, maar laatste tijd gaat het niet vanzelf. Half bakken werkende website, als je ingelogd zit kun je niet bij je gegevens en/of bestellen.
VerzendingWijze van verpakken en beschermen van artikelen kan vele malen beter.
KlantenserviceSlecht bereikbaar, lang wachten aan de telefoon en als je dan al iemand aan de telefoon krijgt is deze totaal niet vriendelijk, niet behulpzaam, stuurt je met een kluitje het riet in naar een formulier wat op de website moet staan, welke slecht tot niet werkt.
Aangegeven dat het account niet werkt, wordt in twijfel getrokken en het moet maar aan mijn computer liggen... Dus 3 verschillende, met 3 verschillende internetverbindingen etc. Het ligt probleem ligt niet bij de klant maar bij Conrad.
Wat is er in vredesnaam met dit bedrijf aan de hand momenteel?!
Geachte heer/mevrouw,
Hartelijk dank voor uw review.
Wilt u een e-mail sturen naar particulier@conrad.nl en t.a.v. Sandra vermelden bij het onderwerp? Zodra ik uw e-mail heb ontvangen ga ik meteen kijken wat ik voor u kan betekenen.