Uit eigen beweging
AlgemeenEen muismat besteld die nooit geleverd is door DHL, daarna contact moeten opnemen met Alternate.
VerzendingDHL heeft het pakketje nooit geleverd bij een pakketautomaat op een treinstation en stelde de bezorging letterlijk elke dag uit https://i.imgur.com/jw9mojO.png
Zwaar ontevreden met de DHL bezorger die ons aan het lijntje aan het houden was met het niet bezorgen bij een pakketautomaat ipv zeggen dat ze het pakketje zijn kwijtgeraakt of iets anders er mee deden.
Drie keer met Alternate contact opgenomen en langs de AI chatbot gekomen.
- Na 4 dagen zeiden ze gewoon te verwachten dat ze dat het pakket alsnog geleverd zou worden
- Na 2 weken sinds bestelling stelden ze pas een postonderzoek in, nadat het product alweer teruggestuurd werd.
- Na 3 weken sinds bestelling mailtje teruggekregen dat DHL het pakketje toch nog teruggevonden is en het al teruggestuurd zou worden. Vraagje of ik alsnog het opgestuurd zou willen hebben of mijn geld terug, voor dat laatste gekozen.
Niet zo heel tevreden met de klantenservice dat ik 3x contact op moest nemen en pas na 3 weken mijn geld terugkreeg, omdat het postonderzoek blijkbaar een week lang moest duren.