Ik maak kans op een prijs
AlgemeenVoor het eerst een desktop PC gekocht bij Azerty, en daar heb ik absoluut geen spijt van. De bestelling van losse componenten verliep vlekkeloos. Voor de assemblage werd ik gebeld zodat ik via YouTube het assemblageproces goed kon volgen. De desktop werd keurig verpakt geleverd, inclusief de originele dozen van de losse onderdelen. Een klein minpuntje: twee MSI-producten kwamen met een Steam-voucher, maar om die te claimen moest ik een foto van het serienummer maken – wat lastig was nadat alles al gemonteerd was. Een foto vóór de assemblage had dat kunnen verhelpen.
VerzendingIk moest nog zo’n anderhalve week wachten op een 5-pack ventilatorhuizen voordat de assemblage kon beginnen. Zodra deze binnen waren, is het systeem snel in elkaar gezet en binnen twee dagen verzonden. Alles was goed verpakt en kwam in perfecte staat aan.
KlantenserviceIk had een paar vragen over mijn systeem en over het gratis spel dat bij mijn Intel Core Ultra-processor zat. Hierop kreeg ik snel en duidelijk antwoord. Omdat ik iets langer moest wachten op mijn systeem, was de dagwaarde van mijn videokaart inmiddels iets lager geworden. Dit heeft Azerty netjes gecompenseerd. Erg netjes afgehandeld!