Uit eigen beweging
AlgemeenVeel goede ervaringen gehad met deze winkel, snelle verzending, acceptable prijzen, ze doen niet moeilijk over terug sturen en reageren snel op vragen.
VerzendingDe verzending is altijd snel, goed verpakt, en ik werd goed op de hoogte gehouden van mijn positie in de wachtrij in de tijden van de chip tekorten.
KlantenserviceMijn ervaring is specifiek met een medewerker bij de naam xxx, ik kan niet oordelen of de rest van het personeel dezelfde problemen heeft.
Helaas ondanks de snelle reactie lijkt het alsof er niet meer dan 3 seconden naar mijn emails word gekeken. Als je een vraag hebt die iets anders is dan "ik wil een RMA" krijg je nutteloze antwoorden.
In deze specifieke situatie heb ik mijn vraag maar liefs 5 keer moeten herhalen en elke keer krijg ik een nutteloos antwoord terug, dat compleet mijn vraag negeert, en ik dus helemaal niks aan heb. Echt een muur luistert nog beter.