Uit eigen beweging
AlgemeenZonder eden is mijn order geannuleerd. Dat heb ik echt nog nooit ergens meegemaakt. Prima dat je annuleer maar zeg dan waarom! Direct de laatste keer dat ik hier iets koop.
Eigenlijk niet eens 1 ster waard.
Geen reden opgeven maar wel annuleren.... Slecht! Geef een reden op als je zoiets doet.
Beste,
Bedankt voor je review. We begrijpen dat het annuleren van je bestelling zonder duidelijke reden als frustrerend kan worden ervaren, en dat is natuurlijk niet onze bedoeling.
Om verwarring te voorkomen, willen we graag verduidelijken dat we alle betrokken klanten vooraf per e-mail hebben geïnformeerd over de annulering. De bestelling betrof een SSD waarvan de prijs bij onze leverancier foutief was ingevoerd, met een afwijking van ruim 70% ten opzichte van de normale verkoopprijs. Dit viel onder een kennelijke vergissing, waardoor we het artikel helaas niet konden leveren tegen de foutieve prijs.
We begrijpen dat dit een teleurstellende ervaring is, en we bieden onze oprechte excuses aan voor het ongemak. Mocht je de e-mail hierover niet hebben ontvangen of als je hier nog vragen over hebt, neem dan gerust contact met ons op via reviews@azerty.nl.
Met vriendelijke groet,
Omar
Azerty