Uit eigen beweging
AlgemeenGezien de vele negative reviews vreesde ik er een beetje voor, maar mijn bestelling was elders lastig te vinden.
Zoals in andere reviews is de verwachtte levertijd,zoals vermeld bij de website, lang niet gehaald. Ook ligt het initiatief voor verdere communicatie na de order, blijkbaar bij de klant en niet bij de winkel.
ik was bewust dat het product mogelijk uit het buitenland moest komen, dus had het wel verwacht, en til derhalve ook niet zo zwaar aan de initiele verwachting, ook na het initiatief eenmaal door mij genomen goed geholpen
Overkoepelend vermoed ik dat er eens iemand naar de software zou moeten kijken, een goed event based systeem zou medewerkers on point kunnen houden en aandachtbehoevende orders laten bublen.. maargoed.. dat kost geld en worden ze weer duurder van
al met al gematigd tevreden
initiele levertijd werd lang niet gehaald, maar mijn aritkel (specifiek railkit) moest waarschrijlijk uit het buitenand komen.. uitendelijk na navraag was het artikel een dag EERDER dan in 2e instantie aangegeven verwachte levering
(doet een beetje vermoeden dat mogelijk toen pas echt de order doorgezet is, maargoed dat kunnnen we niet weten)
zelf initiatief moeten nemen, maar daarna wel adequaat geholpen, binnen 24 uur eerste reactie, en opvolging vanuit hun binnen 8 uur daarna.