Ik maak kans op een prijs
AlgemeenBestelling werd dezelfde dag nog verstuurd en alleen door de postnl Black Friday drukte had ik hem niet de volgende dag in huis. Webshop was op het moment dat ik de aankoop deed het goedkoopste voor het product dat ik wilde kopen. Klantenservice verder niet nodig gehad.
Website had wel een paar mankementjes: Toen ik de bestelling wilde aanmaken en NIET had aangevinkt dat ik een account wilde aanmaken kreeg ik de foutmelding "Fout bij het aanmaken van een account, probeer het later nog eens" o.i.d., maar na een paar keer teruggaan en opnieuw klikken deed hij het alsnog, en ook nog zonder dat ik een account in mijn maag gesplitst kreeg. Bij het aanmelden voor de nieuwsbrief kreeg ik eveneens twee keer een foutmelding voor het lukte. Misschien door de black friday drukte.
Bestelling werd dezelfde dag nog verstuurd en alleen door de postnl Black Friday drukte had ik hem niet de volgende dag in huis.