Uit eigen beweging
AlgemeenVia de Pricewatch werd ik naar deze winkel gelokt, vanwege een gunstige prijs.
Op de website van de leverancier kon ik vervolgens een bestelling plaatsen en er werd aangegeven dat het enkele dagen kon duren voordat het product werd verstuurd. Ik vond dat prima, omdat ik het product niet met spoed nodig had.
Het product is niet geleverd omdat het niet op leverbaar zou zijn. Op dezelfde website van deze leverancier wordt gewoon nog dit product aangeboden en vermeld dat er nog 18 op voorraad zijn.
KlantenserviceNadat ik na een week nog geen informatie had ontvangen over wanneer het product verstuurd zou worden, heb ik contact opgenomen met de Klantenservice via chat.
De medewerker gaf aan dat hij er per email op zou terugkomen. Ik kreeg een halfuur later een email dat het product niet meer leverbaar was en dat het product uit mijn order wordt verwijderd en dat ik terug wordt betaald.
Ik vind deze manier van communiceren erg lomp en klantonvriendelijk, zeker gezien het feit dat het product gewoon nog op de website wordt geadverteerd.