Ik maak kans op een prijs
AlgemeenErg tevreden met de service van Azerty, nu voor de 2e keer een bijna complete game pc gekocht.(videokaart recent nog aangeschaft) Elke keer werd ik goed geholpen, die paar euro prijsverschil is het meer dan waard. Voor waarom, zie hieronder.
VerzendingEr wordt snel geleverd(zelfde/volgende dag) en als je echt niet kan wachten is er de mogelijkheid het zelf 'ready to travel' op te op te halen.
Klantenservice1e pc sloopte ik per ongeluk zelf een cpu, azerty keek voor reparatie, niet mogelijk maar ik kreeg kostenloos een nieuwe vanuit de fabrikant opgestart door hen. 2e pc kocht ik een verkeerde moederbord(mini) ipv normaal formaat, assembelage afdeling heeft mij toen gebeld met een ander voorstel voordat zij gingen installeren. Oftewel, elk euro prijsverschil scheelt je bij het Azerty op termijn het tienvoudige.