Max ICT B.V.

0 producten en 0 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 3 van 5 sterren
Verzending: 4 van 5 sterren
Klantenservice: 1 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Een NAS gekocht bij MaxICT. De koop verliep zoals je verwacht op een gemiddelde webshop.

Bij de bestelling werd een kopieerheffing toegevoegd aan het aankoop welke niet van toepassing was (er zat geen schijf in de NAS). Na het melden werd gemeld dat dit een configuratie fout was. Dit (kleine) bedrag heb ik trouwens niet terug gekregen.

Verzending

Product was verstuurd via GLS. Persoonlijk heb ik lang de voorkeur gehad voor PostNL omdat die in mijn regio een iets beter service leverde. Maar dat was verder geen probleem, product werd netjes afgeleverd.

Klantenservice

Binnen de garantie periode stopte een van de netwerkpoorten (NAS heeft 3 poorten) met goed functioneren. Omdat ik nog garantie had de NAS opgestuurd ter reparatie. Er werd gevraagd voor het serienummer voor de verzending, na dit gedaan te hebben mocht ik de NAS opsturen ter reparatie.
Na ontvangst kreeg ik te horen dat de NAS niet bekend was bij hun leveranciers. Na discussie werd de NAS alsnog opgestuurd naar de leverancier. Na bijna een maand kreeg ik te horen dat de NAS niet gerepareerd kon worden, ik zou de NAS terug ontvangen en voor de defect werd een €50 coulance aangeboden. Omdat deze NAS nergens meer leverbaar was had ik die geaccepteerd.

Na de NAS te hebben ontvangen bleek de adapter te missen, de stroomkabel en NAS waren wel aanwezig. Nadat ik dit gemeld had kreeg ik te horen dat ze mijn adapter niet meer hadden, en dat ik al €50 had ontvangen hiervoor. Waardoor ik verder geen aanspraak meer kon maken op garantie; aangezien de coulance regeling van toepassing was.
Heb na veel discussie een melding gedaan bij Qhops; die je eigenlijk weer hetzelfde proces in sturen. Uiteindelijk met MaxICT weten te regelen dat ik zelf een vervangende adapter kon bestellen en ze deze zouden betalen.
Van start van deze discussie tot het punt dat ik mijn NAS weer kon gebruiken heeft ongeveer 8 maanden geduurd.

Hoewel ik (soms met moeite) contact had en ik uiteindelijk mijn NAS weer (in defecte staat) kan gebruiken heeft het hele proces veel te lang geduurd en veel moeite gekost. MaxICT gaf mij het gevoel een ongewenste klant te zijn en dat ik geen recht zou hebben op garantie.
Van al mijn RMA's ooit bij webshops is deze van MaxICT de nummer 1 in slechte afhandeling. Het kan vast slechter maar met andere webshops heb ik veel betere ervaringen. Dat vind ik jammer want nu heb ik het gevoel dat ik nooit meer iets bij deze webshop wil bestellen.

Scorekaart voor Max ICT B.V.

Algemeen 2.5 van 5 sterren
Verzending 2.5 van 5 sterren
Klantenservice 2 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Waarborgen

ICTWaarborg
Qshops

Review toevoegen Meld foutieve informatie