Uit eigen beweging
AlgemeenIk heb een bestelling geplaatst op woensdag.
Al mijn artikels waren op voorraad, en ik zou mijn bestelling krijgen op donderdag.
Ik krijg woensdag avond een mail, je bestelling heeft vertraging. (naar vrijdag)
Ik denk ok, een dagje extra geen probleem.
Op donderdag krijg ik een mail, je bestelling heeft nog een dag vertraging (naar zaterdag)
Ik ga kijken op de website, 1 van mijn artikels is veranderd naar 2 dagen levertijd (wat normaal dan wel vrijdag zou moeten zijn), en dit was origineel echt niet zo, ik heb speciaal artikels besteld die ik snel zou krijgen, ik heb hiervoor ook speciaal verlof genomen.
Ik neem contact op met de klantendienst, ik verander dat artikel zodat ik mijn bestelling zeker zaterdag krijg.
Dit kan niet door technisch probleem, wij nemen zeker contact met je op vrijdag voor dit recht te zetten.
Vrijdag geen mail, ik moet zelf contact opnemen, ik vraag om te veranderen, dit doen ze direct.
Hier is een meerprijs die ik moet betalen omdat het artikel duurder is.
Ik betaal dit direct, ook al vindt ik dat het niet mijn verantwoordelijkheid is voor hun problemen op te lossen als klant.
Die zelfde dag, geen mails meer over mijn bestelling dat ik deze zaterdag zou krijgen.
Ik stuur weer zelf een mail... Hoe zit het ?
Er is nog een probleem met 1 van je artikels...!
Stocktelling fout van hun.
Ik ben nu echt wel getriggerd en vraag voor een vervang artikel dat het zelfde of beter is van kwaliteit, of een specifieke datum wanneer ik mijn bestelling zou kunnen krijgen.
Deze keer zeg ik wel, ik ga nu jullie problemen niet oplossen en ik verwacht van jullie ofwel 1) een duidelijke datum, of 2) als het vervangend artikel duurder is, dat ik het niet betaal.
Op beide krijg ik een negatief antwoord, geen datum, en als ik anders wil moet ik het zelf maar bij betalen.
Ik heb hierop prompt mijn volledige bestelling geannuleerd.
Zéér slechte service naar de klant toe waar het enige positieve aan het hele gedoe is dat ze snel antwoorden.
De klantenservice kan eigenlijk niks voor je betekenen.
Zijn er problemen? dan ga JIJ dat betalen als klant, en WIJ lossen helemaal niks op voor je.
Ze antwoorden snel, dat moet ik hun geven.
Maar ze kunnen inhoudelijk niks aan je problemen doen (die ze zelf veroorzaakt hebben)
Ze willen je niet tegemoet komen, en ze kunnen geen precieze data geven.
Je moet ofwel zelf meer betalen voor een alternatief in mijn geval, of wel moet je maar wachten tot dat hun zootje op orde hebben zonder dat ze hier een datum willen voor geven.
In mijn geval kon ik echt geen alternatief nemen dat de zelfde prijs zou hebben, alleen duurder. En aangezien ik het eerste probleem al voor hun had opgelost door zelf een alternatief te kiezen dat duurder was en hiervoor te betalen, was ik niet van plan om al hun problemen op te lossen.
Echt ondermaats. en echt niet bereid voor de klant echt te helpen ook al is het hun fout.