Uit eigen beweging
AlgemeenEdit 7 december 2023;
Lees nieuwe toevoeging onder kopje klantenservice
Telefoon bij ze gekocht die nooit bij mij is aangekomen. In de track and trace staat duidelijk dat het pakket niet is bezorgd.
Toch moet ik een formulier invullen en laten ondertekenen door iedereen die bij mij woont om aan te geven dat er iets moet gebeuren. Dit kan zo niet en is gewoon een actie van belsimpel om te proberen het probleem bij jou neer te leggen.
Je mag nieteens een bestelling annuleren zonder handtekening van iedereen die bij jou in huis woont. Dit is compleet belachelijk en klantonvriendelijk. Ik ben de klant en niet de rest van de bewoners die niets met deze bestelling te maken hebben.
Belsimpel probeert je gewoon met een smerige truc zo ver te krijgen dat je het laat zitten en doet alsof het allemaal de verantwoordelijkheid van de consument is. Dit kan niet.
Ik koop hier nooit meer iets.
Waardeloos. De verzending mislukt en de verantwoordelijkheid wordt naar mij geschoven terwijl ik, noch de pakketdienst beweert dat het product uberhaupt bij mij in de buurt is geweest.
KlantenserviceKlantenservice medewerker deed niets om mij te helpen. Draaide gewoon zijn bandje af. Is niet gaan informeren over de mogelijkheden. Hield gewoon vast aan zijn betekenisloze formuliertje wat helemaal niet nodig is gezien het pakket nooit bij mij is geweest en de pakketdienst dat ook niet beweert.
Edit 7 december 23;
Er is contact met mij opgenomen door belsimpel. Een hele hoop "we hopen dat we het goed kunnen maken" maar het bleef bij woorden, geen daden.
Er is een toestel nagestuurd als vervanger voor het verloren pakket NADAT ik het formulier door alle medebewoners heb laten ondertekenen en een scan van mijn ID kaart heb opgestuurd. Deze telefoon is aangekomen. Vandaag ben ik gebeld om te controleren of ik de telefoon heb en is mij een 30 euro voucher gemaild.
Ik heb het toestel, dus dat is goed. Wat niet goed is, is dat het probleem niet is opgelost. Namelijk dat hun retour/nalever procedure slecht geregeld is en onredelijke eisen stelt aan de klant. "Om het goed te maken" ben ik gewoon een tweede keer gedwongen mee te werken in hun belachelijke proces.
"We gaan het proces herzien" is mij verteld. Eerst zien dan geloven. Ik acht de kans dat er helemaal niets gaat veranderen 99%.
Het was ook niet mogelijk om voor mij een uitzondering te maken door gewoon een tweede telefoon na te sturen zonder die procedure. Dus ik zie niet in waarom dit in de toekomst wel mogelijk zou zijn. Goed, misschien krijgt belsimpel het voor elkaar om haar hoofd uit haar eigen kontgat te trekken en fatsoenlijke service te gaan bieden aan haar klanten. Je weet nooit.
Dus ik blijf bij mijn eerdere review oordeel: koop hier niets want de service is belachelijk slecht.
Belsimpel is nu in het bezit van mijn handtekening met bijpassend mijn volledige naam en adres en een bijpassende scan van mijn ID kaart. Ik vind het een verschrikkelijke gedachte om die verantwoordelijkheid te leggen bij een incompetente webshop, maarja ik kon anders fluiten naar mijn geld want je order annuleren op basis van wet koop op afstand kan ook niet zonder die gegevens prijs te geven.
Dat risico zou geen enkele consument mogen lopen bij een webshop.