Max ICT B.V.

0 producten en 0 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 4 van 5 sterren
Verzending: 3 van 5 sterren
Klantenservice: 2 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Het bestellen en betalen gaat prima, meestal is dat ook het probleem niet bij webshops ;-)

Verzending

Het bestelde artikel, een HP printer in dit geval werd voldoende snel geleverd.

Het terugsturen ging via ophalen, waarbij ik niet de mogelijkheid had het moment aan te passen. Hoewel je kunt zeggen dat het aan de deur laten ophalen van een defect artikel service is, is het wel wenselijk de tijd enigssinds te kunnen bepalen. Nu moest ik ervoor thuisblijven.

Klantenservice

Helaas was de printer DOA (Sannen en copieren dikke strepen en banden). Toen ging het mis. MaxICT vond dat ik dit als klant moest aanmelden bij HP. HP vond dat ik dat moest doen bij de leverancier. Na een stevige tennis volley kon ik de RMA bij MaxICT parkeren en werd de printer opgehaald. Een nieuwe werd echter niet geleverd want daarvoor moest er weer "iets" via HP. Na een maand het geld terug gevraagd. En gekregen.

Het probleem zijn niet de indivuduen bij MaxICT, iedereen is aardig aan de telefoon en probeert te helpen. Er zit echter blijkbaar een systeem achter waar het in dit geval voor de klant (ik dus) spaak loopt. Wanneer je de klant voorop zet zorg je ervoor dat het geen tenniswedstrijd wordt! En zeker bij een doa zo duidelijk als dit geval stuur je de klant een nieuw apparaat en regel je het als shop verder zelf met de producent.

Beste Bartype,

Allereerst wil ik je bedanken voor het plaatsen van deze shopervaring met ons.
Goed om te lezen dat het product snel en juist geleverd is, wel erg spijtig dat je product defect bleek bij aankomst, dat is uiteraard niet fijn! Voor een afhaling is het niet altijd mogelijk om een tijdsindicatie te geven maar ik neem je feedback hierover zeker mee, dit zou een handige optie kunnen zijn in de toekomst bij onze vervoerders.

Jammer om te vernemen dat de afhandeling omtrent het DOA product zo lang heeft geduurd. Het kan wel eens voorkomen dat een product ter controle naar de fabrikant gestuurd moet worden alvorens een oplossing wordt geboden. In jouw geval is vermoedelijk ook op deze controle gewacht, in plaats van een voorwaartse oplossing hierin te bieden. Mijn excuses dat we dit niet beter voor je hebben opgepakt en adequater hebben afgehandeld.

Zo te lezen is het uiteindelijk wel opgelost voor jou. Mocht je desondanks toch graag met ons in contact treden, dan ontvang ik graag een e-mail onder vermelding van je ordernummer en een vermelding naar deze review. Deze e-mail mag je sturen naar webcare@maxict.nl.

Met vriendelijke groet,

Jeroen – Max ICT Webcare

Scorekaart voor Max ICT B.V.

Algemeen 2.5 van 5 sterren
Verzending 2.5 van 5 sterren
Klantenservice 2 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Waarborgen

ICTWaarborg
Qshops

Review toevoegen Meld foutieve informatie