Uit eigen beweging
AlgemeenAantal artikelen besteld bij Megekko gezien de reviews over het algemeen zeer positief zijn. Website is prima overzichtelijk en bestelling lijken vlot te gaan, echter is het bij mij mis gegaan na de bestelling. Ben de aankoop aan het ontbinden wegens gebrek aan passend meedenken. Geen goed gevoel bij het bestellen en aankopen op deze online omgeving.
KlantenserviceMegekko geeft aan dat de voorraad een koppeling heeft met de backoffice, dus op basis van de beschikbaarheid een aantal artikelen in bestelling geplaatst.
Op zondag besteld, gekozen voor woensdag leveren (zodat ik thuis was voor de levering), krijg vervolgens dinsdagavond een bericht dat een van de artikelen toch niet op voorraad is. Zonder overleg laten ze weten dat de hele bestelling later verzonden wordt. Direct op dinsdagavond stel leg ik via de mail mijn situatie uit en stel hier een vraag over, krijg geen antwoord op de vraag maar de reactie dat het product inderdaad niet direct leverbaar is en zonder overleg wordt de bestelling opgesplitst. Probeer wederom tevergeefs een hoor - wederhoor - via de mail, welke helaas niet wordt begrepen. Aangegeven dat ik de bestellingen annuleer, maar omdat een deel inmiddels ongevraagd aangemeld is bij DHL moet dat deel via retourprocedure.
Op zich een pro-actieve houding en er is communicatie, echter past dat helaas niet bij iedereens drukke leven.
Goedkoop blijkt dan toch weer duurkoop gezien de extra tijd die je erin moet stoppen