MediaMarkt

6.865 producten en 9.141 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 4 van 5 sterren
Verzending: 0 van 5 sterren
Klantenservice: 0 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Waterkoker kapot, snel een nieuwe nodig... via de website van Mediamarkt, waar je redelijk basic kan filteren op producteigenschappen heb ik er eentje uitgezocht en gekozen voor "ophalen in winkel". 20 minuutjes later een mailtje dat ik het product kon ophalen bij Mediamarkt Middelburg.
Daar aangekomen 5 minuutjes moeten wachten, helaas hebben ze de ophaal-balie sinds de verbouwing samengevoegd met het Post-NL punt en de "Retouren" balie, als er dus net iemand voor je met een lastige RMA staat kan het eventjes duren, daarom geen 5 sterren.
Voor grotere/duurdere producten ga ik niet zo snel naar Mediamarkt, maar voor kleinere producten die je snel nodig hebt is het een prima winkel

Scorekaart voor MediaMarkt

Algemeen 3 van 5 sterren
Verzending 3.5 van 5 sterren
Klantenservice 2.5 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Waarborgen

Thuiswinkel Waarborg

Review toevoegen Meld foutieve informatie