Uit eigen beweging
AlgemeenIk bestel graag spullen bij Coolblue. Met hun uitgebreide leveropties (inclusief opties waarbij zij zelf bezorgen per 'bus' of fiets) is het mogelijk om je spullen de volgende dag, of als je vroeg genoeg bent, zelfs dezelfde dag nog in huis te hebben.
Bestellen is gemakkelijk en verloopt vlot. De communicatie is ook prettig. Alles wordt netjes bevestigd met een humoristische knipoog.
Ook de leveringen zijn prettig te noemen. De doos waarin je product komt bevat talloze grappige teksten voor die glimlach, waar Coolblue voor staat. De bezorging is op het afgesproken tijdstip en bij bezorging door Coolblue zelf (bij goederen waarvoor je thuis moet zijn), krijg je een belletje voordat ze voor de deur staan. Zo heb je nog even de tijd om bijvoorbeeld het oude apparaat klaar te zetten.
Bovendien is Coolblue flexibel in de toegevoegde diensten. Aansluitservice, meenemen oude apparaat (of later gratis toesturen), apparaat op zijn plek zetten, er zit veel flexibiliteit en keuzevrijheid in. Het is geen alles of niets.
Ook de follow-up na een paar dagen of je nieuwe aankoop bevalt maakt het makkelijk om eventuele op- of aanmerkingen door te geven als er toch een keer iets niet goed mocht zijn.
Kortom, service die een glimlach verdient.
De verzending gebeurt door Coolblue of via een partner voor pakketbezorging. Met beide heb ik tot nog toe goede ervaringen. De beste punten vind ik de korte levertermijnen en de communicatie over de voortgang van de levering.