Uit eigen beweging
AlgemeenDozenschuiver met duidelijke productinformatie, prima bestelproces en goede logistiek. Maar de after-sales is te rigide en nauwelijks bereikbaar. Geen glimlach.
VerzendingSnel en goed op de hoogte gehouden.
KlantenserviceStaafmixer gekocht met een zwik accessoires. Eén van de accessoires zat gebroken in de doos. Simpel op te lossen zou je zeggen, maar nee.
Alle supportmogelijkheden van Coolblue leiden je naar het volledig terugsturen en omruilen van het hele apparaat. Niet van deze tijd en echt onzinnig om één kapot accessoire van een paar euro, dat bovendien los leverbaar is. Een algemeen klantenservice emailadres is niet meer te vinden, en telefonisch 'is het onverwacht erg druk' - dus niet te bereiken. Geen glimlach dus.
Beste meneer/mevrouw,
Dank je wel voor je review. Wat ontzettend vervelend dat uitgerekend jouw bestelling de dupe is geworden door de drukte bij ons. Daar balen wij ook van.
Je mag ons mailen op klantenservice@coolblue.nl
Onze klantenservice zit voor je klaar.
Met vriendelijke groet,
Coolblue