Max ICT B.V.

0 producten en 0 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 3 van 5 sterren
Verzending: 2 van 5 sterren
Klantenservice: 3 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Klantencontact en verzending en wellicht interne- communicatie is nog wel een verbeterdingetje. Op de vraag of iets voldoende voorradig was, direct respons. Na bestelling ging het allemaal wat moeizaam. Telefonisch contact is prima. vriendelijk en behulpzaam. op meerdere mails naar de klantenservice werd niet gereageerd.

Verzending

Na bestelling werd het artikel verzonden door importeur/fabriek. Die verzend het als zakelijke post (DHL) en niet als koerier voor particuliere klanten . Omdat ik op tijdstip van bezorging niet thuis was werd het artikel naar een distributie centrum voor zakelijke klanten gebracht. Voor dit type klant kun je bij DHL geen verzendingsopties regelen, waardoor in mijn geval ik 80 km zou moeten reizen om het artikel op te halen. -Dat gaan we dus niet doen- . Vervolgens wordt er op meerdere mails niet gereageerd. Gebeld, vriendelijk te woord gestaan. advies: stuur de vraag over de levering niet naar klantenservice maar naar afdeling RMA. echter geen bevestiging van gemaakte afspraak. weer mail gestuurd, zonder reactie. via de chat gecontroleerd of ze mail via hotmail wel kunnen ontvangen. prompt wel reactie. Eindeljk nadat her artikel ruim een week (door de feestdagen was het wat langer dan een week) op het distributiecentrum heeft gelegen ontvangst van het artikel . en een dag later een mailtje met de vraag of het artikel daadwerkelijk bezorgd en ontvangen was. Deel van negatieve ervaring is zeker te wijten aan DHL die een stricte scheiding hanteerd tussen zakelijke en particuliere klanten.

Klantenservice

Mail contact kan beter. Telefonisch contact is goed (keuze menu aan begin is wellicht aan te lange kant) Chat contact is ook goed. Respons op mail kan veel beter. evenals communicatie klantenservice en afdeling RMA

Goedemiddag joshua69,

Bedankt voor het plaatsen van jouw ervaring met Max ICT.

Het is jammer om terug te lezen dat het contact met ons niet vlekkeloos is verlopen, mijn excuses hiervoor. Wij doen onze uiterste best om zo snel mogelijk op de e-mails te reageren, ook tijdens de periode rondom de feestdagen. Gelukkig is het telefonische contact wel naar wens geweest en ben je ook via de chat snel geholpen.
In je review lees ik terug dat de levering niet fatsoenlijk is uitgevoerd het is natuurlijk bizar om 80 kilometer te moeten rijden om een artikel af te halen. Ik vind het dan ook begrijpelijk dat je dat niet hebt gedaan! Fijn om te lezen dat het probleem wel is opgelost ondanks dat dat wat tijd heeft gekost.

Ik wil je bedanken voor je uitgebreide beschrijving van de problemen die je hebt ervaren, ik ga dit intern opnemen en meenemen in ons verbeterproces. Ik hoop dat we je in de toekomst opnieuw mogen begroeten op www.maxict.nl en we gaan onze uiterste best doen om te zorgen dat je dan een betere ervaring zult hebben!

Met vriendelijke groet,

Ruben – Webcare Max ICT

Scorekaart voor Max ICT B.V.

Algemeen 2.5 van 5 sterren
Verzending 2.5 van 5 sterren
Klantenservice 2 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Waarborgen

ICTWaarborg
Qshops

Review toevoegen Meld foutieve informatie