MediaMarkt

6.885 producten en 9.150 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 1 van 5 sterren
Verzending: 2 van 5 sterren
Klantenservice: 1 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Laptop besteld en betaald via iDeal. Twee uur later gecancelled zonder reden, product prima op vooraad. Uiteindelijk nogmaals besteld, via CreditCard. Betaling van 1e bestelling kwam 5 dagen later terug.
In de de doos reclame/korting folders (Adidas, maaltijd bezorg diensten) die allemaal al verlopen waren. Al met al extreem rommelig en zonder enige vorm van klantvriendelijkheid.
Bestelling was ruim voor Black Friday wat dus ook geen excuus mag zijn.

Verzending

Geen mail van MM bij verzending, alleen een extreem onduidelijke mail van een onbekende verzender (Trunkr), sms onvangen met we zijn er over 15 mins, werd 45+ mins, Paspoort nodig voor ontvangst maar werd niet gecontroleerd.

Klantenservice

SD gebeld, voice response system is een doolhof, na 5 pogingen er doorheen gekomen en een persoon aan de lijn. Snapte er niets van, kon niet helpen, bestel maar opnieuw. Geen toegevoegde waarde, zit er als stoelvulling

Scorekaart voor MediaMarkt

Algemeen 3 van 5 sterren
Verzending 3.5 van 5 sterren
Klantenservice 2.5 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Waarborgen

Thuiswinkel Waarborg

Review toevoegen Meld foutieve informatie