Ik maak kans op een prijs
AlgemeenBen al jaren zakelijk en prive klant bij Megekko. Duidelijk en snel, soms niet de goedkoopste maar het scheelt dan niet veel. In al die tijd 1 keer gehad dat ik iets bestelde met een langere levertijd, dan word je keurig op de hoogte gehouden per mail wanneer de verwachting is dat het binnenkomt.
Meest recente bestelling een Dell ultrasharp, besteld op vrijdagmiddag en zaterdagmorgen was de postbode er al! De doos van de fabrikant was met wat extra plakband van megekko verstevigd (en daarop het retouradres) Hier zat dus geen extra omdoos omheen.
Mooi snel, bij meerdere pc onderdelen komt het in een omdoos met materiaal tegen breuk etc. Geen klagen!
KlantenservicePer mail is het prima, telefonisch doen ze niet aan. Een keer een overleden hdd gehad, dan word je doorgestuurd naar de fabrikant met een korte mail en geen verdere bemoeienis. Kon me er mee redden maar hier is nog wat te halen, een algemeen informatiebriefje "wat te doen als" bijvoorbeeld