MediaMarkt

6.877 producten en 9.144 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 1 van 5 sterren
Verzending: 1 van 5 sterren
Klantenservice: 2 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Laptop: Eerst opgehaald in de winkel, zegel al verbroken, terug. Meneer, dat is altijd, ze zijn startklaar wees blij dat u niet de €29 daarvoor heeft betaald. Na een hoop verkooppraajes over dat de laptop helemaal in orde en dubbel gechecked is m toch meegenomen. Thuis blijkt hij vol met dikke vette vingers en krassen op het scherm te zitten. Terug gebracht, een gesealde hadden ze niet. Online besteld, vandaag besteld morgen in huis, helaas ook mislukt.
Wasmachine, besteld op vrijdag, extra betaald voor bezorging, gekozen voor bezorging op maandag. Dag vrij genomen, geen wasmachine. Gebeld, hij is nog niet opgehaald uit t magazijn, geen idee wanneer dat gaat gebeuren. Er wordt contact opgenomen over de bezorging, binnen 7 werkdagen. Nooit meer bij mediamarkt.

Verzending

Producten niet geleverd op afgesproken dag (wasmachine) voor niks vrij genomen.
Producten niet geleverd volgens vandaag besteld morgen in huis (laptop).
Bij beide heeft de klantenservice geen idee wanneer ze dan wèl geleverd gaan worden.

Klantenservice

Vriendelijk, maar kunnen uiteindelijk niks voor je doen. Vraag altijd een bevestiging van wat je hebt besproken per email terwijl je nog aan de telefoon zit. Anders zeggen ze de volgende keer gewoon dat je nooit eerder hebt gebeld.

Scorekaart voor MediaMarkt

Algemeen 3 van 5 sterren
Verzending 3.5 van 5 sterren
Klantenservice 2.5 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Waarborgen

Thuiswinkel Waarborg

Review toevoegen Meld foutieve informatie