Conrad.nl

40.463 producten en 43.854 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 5 van 5 sterren
Verzending: 5 van 5 sterren
Klantenservice: 5 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Ik had een flightsim Bravo controler besteld van Honeycomb. Conrad had en heeft nog steeds veruit de beste prijs. Ik had deze maanden geleden besteld maar de voorraad was wereldwijd een probleem vanwege productie chips. Ook bij Conrad werd dat goed aangegeven vooraf.
Na de bestelling wordt je wekelijks op de hoogte gehouden van de status. Uiteindelijke verwachting en daadwerkelijke levering was uiteindelijk ietsje eerder dan gepland

Verzending

Keurig verpakking. Honeycomb wordt bij sommige webshops met alleen de originele verpakking verzonden. Bij Conrad sturen ze de Bravo controler in een extra doos zodat de doos van Honeycomb niet kan beschadigen. Dat vind ik ook wel netjes.
Goede communicatie van status, locatie en tot aan de deur

Klantenservice

2x heb ik contact opgenomen met de klantenservice over de status en ik kreeg heel snel reactie. Vriendelijk en bereid om mee te denken

Goedemiddag,

Hartelijk dank voor het achterlaten van deze supermooie beoordeling. Wij vinden het heel fijn om te zien dat u zo tevreden bent over onze service. Graag gaan wij op dezelfde voet door.

Tot een volgende bestelling en fijne dag gewenst.

Met vriendelijke groeten,

Marga Bouwhuis
Conrad Electronic Benelux

Scorekaart voor Conrad.nl

Algemeen 1 van 5 sterren
Verzending 1 van 5 sterren
Klantenservice 1 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Review toevoegen Meld foutieve informatie