Ik maak kans op een prijs
AlgemeenBij hen diverse apparaten gekocht en een toetsenbord (Corsair K70). Deze is helaas al 2x terug gestuurd naar de winkel omdat deze òf kapot aankwam òf omdat deze kapot ging in de garantieperiode. In beide gevallen keurig een nieuwe teruggekregen. Als enig kritisch puntje dan is het feit dat ik zelf opdraai voor de verzendkosten en dat ze niet zelf een label aanbieden voor retour.
VerzendingOndanks een redelijke verpakking komen de producten wat mij betreft toch niet goed aan. Dozen zijn redelijk vaak beschadigd of producten zijn toch kapot bij aankomst. Dit hoogstwaarschijnlijk puur en alleen door de verzendende partij maar hier zou Azerty op moeten letten.
KlantenserviceZe staan je goed te woord en reageren ook snel op vragen of servicerequests.
Goedemiddag,
Bedankt voor je review en feedback in deze.
Goed dat je dit aangeeft en zijn dit punten die intern kritisch worden bekeken en meegenomen. Hier kunnen wij uiteraard ook van leren en zijn verbeterpunten altijd welkom!
Mocht jij nog andere bevindingen hebben, stuur ons dan gerust een e-mail naar feedback@azerty.nl.
Met vriendelijke groet,
Azerty