Uit eigen beweging
AlgemeenBestelling was makkelijk en snel besteld. Product zou morgen op de mat vallen: 'vandaag besteld morgen in huis'. En verzending met track & trace zou worden geleverd. Helaas is dat niet gebeurd.
VerzendingEr wordt beloofd dat 'vandaag besteld morgen in huis'. Helaas is dat dus niet het geval. Product was gewoon op voorraad, maar blijft hangen bij het inpakken in het distributiecentrum.
KlantenserviceNa gebeld te hebben en maar liefst 40 minuten (!) te hebben gewacht. Gaf de beste medewerker aan dat er problemen zijn binnen het distributiecentrum. Er kon geen indicatie worden gegeven wanneer het product wel verzonden zou worden. Dus bestelling maar geannuleerd. Jammer Coolblue, je had de Nederlandse consument veroverd, maar helaas gaat het berg afwaarts.