Max ICT B.V.

0 producten en 0 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 2 van 5 sterren
Verzending: 3 van 5 sterren
Klantenservice: 2 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Toetsenbord besteld, bleek geen QWERTY-indeling te zijn. Stond echter nergens vermeld. Hoewel ze mij hier tijdig op attenderen, kreeg ik na annulering van mijn kant geen bevestiging nadat ik hier wel om had gevraagd. Site is moeilijk te navigeren, onvoldoende filters (zoals bijvoorbeeld toetsenbord indeling). Ongerelateerd aan mijn bestelling maar wel storend: Max ICT doet ook mee met de PS5-scalpers door woekerprijzen te vragen voor dit apparaat.

Verzending

Bestelling uiteindelijk geannuleerd, maar was vast goed aangekomen.

Klantenservice

Goed: melden dat het een buitenlandse toetsenbord indeling was. Slecht: niet antwoorden op vraag voor bevestiging van annulering.

Beste zakrystian,

Bedankt voor uw review. Vervelend om te lezen dat wij u niet naar wens hebben geholpen. Onze excuses voor het ongemak.

Wij zullen uw feedback ook zeker meenemen in ons verbeterproces. Bedankt voor het delen hiervan.

Zou u via de mail nog willen aangeven om welk product het gaat, zodat wij de productinformatie kunnen aanpassen. U mag een mail sturen naar webcare@maxict.nl.

Nogmaals onze excuses voor het ongemak.

Max ICT Webcare

Scorekaart voor Max ICT B.V.

Algemeen 2.5 van 5 sterren
Verzending 2.5 van 5 sterren
Klantenservice 2 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Waarborgen

ICTWaarborg
Qshops

Review toevoegen Meld foutieve informatie