Uit eigen beweging
AlgemeenMonitor staat bij Azertie op de site met 'levertijd 2-3 werkdagen, Raalte 0 stuks voorradig, Leverancier 150 stuks voorraadig'. Ik plaats een bestelling op zaterdag, maandag email met een statusupdate 'Helaas heeft onze leverancier aangegeven dat de levertijd van dit product op dit moment nog onbekend is. Wij vragen je nog even geduld te hebben.'
Vreemd, dan zijn er of in het weekend een heleboel verkocht, of de voorraad bij de externe leverancier klopt niet. OK, ik vraag de order te annuleren. Daar had ik binnen een halve dag antwoord op (netjes) maar nog geen geld terug (na de annulering op 29/9 stond het geld 1/10 weer op mijn rekening, dus dat was uiteindelijk ook goed).
Mijn vraag hoe dat nou zat, met die externe leverancier en de grote voorraad, werd tamelijk nonchalant beantwoord met 'Helaas komt dit door een verkeerde voorraad vermelding van onze leverancier. Dit wordt namelijk automatisch gekoppeld aan onze website. Echter, heeft onze leverancier laten weten dat de levertijd onbekend is.'
En de voorraad op de website van Azerty voor deze monitor staat er nog precies zo op. Dat je voorraden van leveranciers automatisch overneemt, lijkt me logisch, maar als je merkt dat de voorraad van je leverancier niet klopt, laat je dat gewoon op de site staan, klaar om de volgende klant te lokken? Dat vind ik niet klantvriendelijk.
'Azerty - Only The Best'.....
Goedemiddag,
Het treurt mij te zien dat het proces niet naar wens is verlopen.
Om dit in z'n geheel na te kijken zou ik graag vernemen of jij jouw gegevens kunt mailen naar feedback@azerty.nl.
Dan kan ik kijken wat er mogelijk niet goed is gegaan en zal dit nalopen.
Met vriendelijke groet,
Michiel