Uit eigen beweging
AlgemeenNa het samenstellen van mijn allereerste bestelling bij mobiel.nl druk ik op bestellen en op het volgende scherm wat komt is de prijs €12 hoger.
Meteen bellen en bij navraag klopt het dat de prijs pas veranderd is. Ik kon het dan nog wel krijgen voor de oude prijs en kon dat ook meteen telefonisch doen.
Volgende dag komt de telefoon mooi op tijd, alleen blijkt bij het openen dat het NIET om een nieuw toestel gaat. Waarschijnlijk een geretourneerde of refurbished. De zegels op de doos waren niet van Nokia. Het toestel zat niet in de gebruikelijke bescherming, waardoor er allerlei krasjes op de achterkant van het toestel zaten.
Meteen contact opgenomen en kreeg toen te horen dat ik hem maar op moet sturen om te ruilen. Dit kan alleen via een rma, dus hoop dat dit goed gaat.
Zat redelijk goed verpakt in een blanco doos.
Kwam keurig de volgende dag (zaterdag) aan.
Dezelfde dag retour gestuurd en kwam maandag aan. Maandagmiddag is er meteen een vervangend (nieuw?) toestel opgestuurd, alleen wordt deze niet dinsdag maar woensdag geleverd.
Het leek wel of ze het normaal vinden. Stuur maar terug en klaar.
Niet echt een excuus of dergelijke.
Nadat mijn telefoon bij mobiel.nl bezorgd is, moet ik maar even geduld hebben. Het kan wel 1-3 dagen duren voor het verwerkt is.
Aftersales reageerde pas nadat het nieuwe? toestel was opgestuurd.
Wel met een net voorstel om een accessoire uit te zoeken.
Alleen nu weer een dag extra wachten op het nieuwe? toestel.
Beste stefhey,
Hartelijk dank voor het plaatsen van je review.
We vinden het erg vervelend om van je te vernemen dat de zegels op de doos van het toestel waren verbroken en het niet in de gebruikelijke bescherming zat. Vanuit Mobiel.nl bieden we onze oprecht excuses aan voor het ongemak. Graag willen we bekijken wat we voor je kunnen betekenen. Om je van dienst te kunnen zijn, willen we je vragen om een e-mail te sturen naar aftersales@mobiei.nl o.v.v. Review Tweakers stefhey en het ordernummer van jouw bestelling. Zodra we de e-mail ontvangen, nemen we de review graag verder in behandeling.
Met vriendelijke groet,
Het team van Mobiel.nl