Uit eigen beweging
AlgemeenBestelling was zo geplaatst, echter de "morgen in huis" belofte wordt niet waargemaakt. klantenservice wil niet meedenken in oplossingen. werken samen met dynalogic voor de verzending van orders; geen gouden combi, wel een makkelijke zondebok, hopelijk komt mijn order deze week nog binnen.
VerzendingNa de order bevestiging een mailtje gekregen dat de bestelling de volgende dag wordt geleverd tussen 8 en 22. de volgende ochtend mailtje dat de order niet is ontvangen van de verzendende partij. hierover gebeld en de order was weldegelijk meegegeven met Dynalogic maar door drukte nog niet gescand op het depot (?), vervolgens te horen gekregen dat het vervoersbedrijf een achterstand aan het wegwerken is van de 2e pinksterdag. Dynalogic geeft echter aan dat zij geen exceptionele drukte hebben en dat alles direct gescand wordt op het depot. (lijkt mij ook logisch omdat ze anders pakketten niet kunnen traceren) al met al; 1 van de partijen is niet geheel eerlijk.... maar welke?
Klantenserviceklantenservice maakt van het probleem van de vervoerder mijn probleem (onbekende leverdatum) en verschuilt zich achter verschillende excuses als out bij de vervoerder, Covid drukte bij de vervoerder enz, enz. alles bij elkaar klopt het niet. een koerier sturen en de kosten evt bij de vervoerder declareren kan allemaal niet en zij kunnen pas na 5 werkdagen een nieuwe order verzenden als er dan nog niets geleverd is....... daar sta je dan met je "voor 22.00 besteld= morgen in huis" verwachtingen. het gaat hier om een tv van E3k dus daar lijkt mij de koeriers kosten nog wel in de marge te zitten. Wel vriendelijke medewerkers, dat moet ik wel meegeven.