Uit eigen beweging
AlgemeenDrie schermen besteld voor een Triplescreen setup. Donderdag 22 april 's avonds besteld met een levertijd van 1-3 werkdagen. De maandag kreeg ik een bericht dat 'de order is verzonden en compleet uitgeleverd', met als tijdstip 11:43.
Ik was de hele dag thuis en er is niemand geweest. Einde vd middag gebeld met MaxICT. Omdat het net 17u was, was het niet mogelijk om direct met de leverancier contact op te nemen, maar ik zou zsm een Track & Trace krijgen.
Dinsdag Koningsdag, dus die dag telt niet mee.
Op woensdag komt er een pakketbezorger aan de deur, met twee pakketten. Dit terwijl ik drie schermen had besteld. De pakketbezorger had echts niets meer mee dan deze twee pakketten. Direct gebeld met de pakketdienst, die op postcode heeft gecheckt en slechts voor twee schermen een order heeft gekregen.
Direct met MaxICT gebeld, met bovenstaande verhaal als uitleg. MaxICT gaf aan dat er wel iets raars leek te zijn met de order, dat deze is opgesplitst. Desalniettemin werd mij wederom zsm een Track & Trace beloofd.
Donderdagochtend een gemiste oproep van MaxICT en dus teruggebeld. Bovenstaande verhaal wederom uitgelegd en ook aangegeven dat ik het vertrouwen wat kwijt was, gezien er al twee keer een Track & Trace was beloofd. De medewerker van MaxICT die ik aan de telefoon had, had echter een kort lijntje met de leverancier en had eigenlijk altijd binnen een paar minuten een antwoord en die zou die mij dus direct doorsturen.
Na maandag nog niets te hebben gehoord opnieuw gebeld. Er was 'goed nieuws': mijn pakket zou einde van de week komen. Niet acceptabel, om aan te geven dat er 1-3 werkdagen levertijd is, het pakket op te splitsen zonder melding (zelfs aangeven dat het volledig is uitgeleverd) en dan vervolgens vrolijk vertellen dat je pakket nóg een paar dagen later komt. Het pakket mogen ze houden en ik heb inmiddels bij een ander bedrijf besteld. (Overigens binnen 24u levering en wél een keurige Track & Trace!)
Samengevat:
- Aangeven dat alles compleet is verzonden en uitgeleverd, terwijl er nog niets is verzonden
- Het pakket ongevraagd / zonder melding opsplitsen in twee orders
- Het ene order leveren na 4 dagen, de ander na 2 weken
Het heeft 4 telefoontjes gekost om uiteindelijk de 'waarheid' boven tafel te krijgen, dat het derde pakket gewoon veel later wordt verzonden. 3 keer een belofte over het versturen van een Track & Trace en dit niet doen. Tot slot telkens eerst 5 a 10 minuten in de wacht staan alvorens een medewerker te kunnen spreken.
Veel slechter kan het niet in mijn opzicht.
Beste Ernsthx,
Bedankt voor uw review. Ik zie dat we u niet naar wens hebben kunnen helpen. Vervelend om dat te lezen. Sorry voor de vervelende situatie.
Wij nemen uw ervaring en feedback ook zeker mee in ons verbeterproces. Mocht u nog vragen/opmerkingen hebben of mochten wij nog iets voor u kunnen betekenen, horen wij dit graag. U mag dan een e-mail sturen naar webcare@maxict.nl
Nogmaals excuses voor het ongemak.
Max ICT Webcare