Uit eigen beweging
AlgemeenDe webshop had aardig wat moeite om de bestelling te verwerken, gaf regelmatig meldingen dat de database server niet bereikbaar was en was erg traag. Betaling lukte waarschijnlijk hierdoor ook niet in één keer.
VerzendingDe doos was in een doos verpakt, een beetje zonde van het karton. Wel netjes met wat opvulling verpakt. De track and trace bleef tot 4 uur 's morgens hangen bij het depot en 's avonds werd er plots aangebeld, de doos voor mijn voordeur gezet en ik kon de bezorger nog net weg zien lopen. De volgende dag was track en trace pas bijgewerkt, een beetje vreemd dat er geen handtekening nodig was.
Beste dmarinus,
Bedankt voor het delen van uw shopervaring bij Max ICT. Achter de schermen zijn wij druk bezig met het optimaliseren van de website. Wij zullen uw feedback ook zeker meenemen in dit verbeterproces.
Vervelend om te horen dat het pakket niet helemaal netjes is afgeleverd en verwerkt door de bezorgdienst. Wij zullen hier ook zeker melding van maken, bedankt voor het doorgeven.
Wij hopen dat u ondanks deze ervaring veel plezier heeft van uw bestelling en dat we u nog eens terug zien bij Max ICT.
Marloes - Max ICT Webcare