Uit eigen beweging
AlgemeenVorige maand een Glorious Model O Wireless muis besteld bij Azerty. Bestelling ging vlekkeloos, levering ging snel. Communicatie perfect, absoluut uitstekend.
VerzendingGoed verpakt, wederom eigenlijk niks op aan te merken.
KlantenserviceHelaas na een maand, begon de muis letterlijk te piepen bij een muisklik. Even kort gebeld met de klantenservice, en die wees mij op de retour procedure. Dit gaat vrij simpel - aanmelden op de site, verpakken en opsturen. Na een aantal dagen een mail dat ze het geld gaan terug storten. Dit omdat het product niet of lastig leverbaar is. Netjes opgelost. Enkel dacht ik later dat het wel jammer is van de verzendkosten. Namelijk ruim 7 euro. Nou staat er op de site van azerty dat je naderhand deze kosten kan declareren. En kort mailtje hierover naar hun was voldoende. Dit gaan ze ook storten. Keurig!
Deze procedure van vooraf de porto betalen zie ik niet veel bij webshops. Ik denk dat ik een retour label vanuit de winkel prettiger vind.