Plasmavisie

45 producten en 139 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 1 van 5 sterren
Verzending: 1 van 5 sterren
Klantenservice: 1 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Samengevat: Plasmavisie annuleert eenzijdig de bestelling en levert niet. Geen enkele reactie op ingebrekestelling.

Ik heb een tv besteld maar met +/- 20% korting in de aanbieding, van deze aanbieding heb ik gebruik en betaald. De tv was op voorraad en zou de volgende werkdag al worden geleverd.

Tot mijn verbazing ontvang ik de volgende dag een geautomatiseerde e-mail met daarin de melding dat mijn order is gesloten. Bij navraag heb ik een reactie ontvangen van de klantenservice waarin werd medegedeeld dat het ging om een "kennelijke vergissing". Hoe ze hier bij komen is voor mij nog altijd een raadsel.

Het is gek, want de tv heb ik niet gekocht met 80% a 90% korting of voor een niet verklaarbaar bedrag. De tv wordt standaard verkocht voor een prijs van €1649,- a €1695,- en heb ik betaald € 1.384,95.

Derhalve is er dus geen sprake van een prijsfout en kan Plasmavisie niet beroepen op een kennelijke vergissing. De bestelling is tot op heden niet geleverd, ook heb ik geen enkele reactie op mijn e-mails en op de ingebrekestelling mogen ontvangen. Op basis van mijn ervaring tot op heden kan ik Plasmavisie dan ook absoluut niet aanraden.

Verzending

De bestelling zou de volgende werkdag al worden geleverd, ik heb zelfs een tijdvak kunnen kiezen alleen er is tot op heden niets geleverd.

Klantenservice

Ik werd helaas niet netjes te woord gestaan bij de enige persoonlijke e-mail die ik van ze heb mogen ontvangen, verder heb ik geen enkele reactie mogen ontvangen op de rest van mijn e-mails en ook niet op de ingebrekestelling.

------

3 maart 2021 20:00 - Naar aanleiding van de reactie van Plasmavisie (3 maart 2021 18:11) vul ik graag het volgende aan; de enige persoonlijke e-mail die ik van Plasmavisie heb mogen ontvangen was nadat ik navraag had gedaan (op de automatische annuleringsmail) waarom mijn bestelling eenzijdig en zonder enige vorm van toelichting was geannuleerd. Als reactie heb ik een e-mail ontvangen van een klantenservicemedewerkster en is er in deze e-mail geen excuses of een oplossing aangeboden. De e-mail was niet netjes verwoord en zelfs verwijtend, want in haar woorden moest ik wel weten dat het om een "grove vergissing" ging.

Hoe ik dat had moeten weten is mij nog altijd niet duidelijk, want 20% korting is blijkbaar een grove vergissing? De genoemde prijs die door Plasmavisie wordt genoemd klopt eveneens niet, de standaard verkoopprijs van deze tv is €1649,- a €1695,-. De tv was afgelopen maandag 1 maart voor €1649,- te bestellen bij Plasmavisie en vandaag 3 maart voor € 1.689-. Ik had ook geen reden om te twijfelen aan de prijs.

We zijn inmiddels bijna twee weken verder en na het plaatsen van deze review wordt er ineens gereageerd. Bijzonder want ik had graag die e-mail met excuses ontvangen, ik heb niet het idee gehad dat Plasmavisie überhaupt open stond voor een dialoog. Ik heb niet gedreigd met 'juridisch bijstand' en dit is niet de enige onwaarheid die Plasmavisie hier plaatst. Ik heb Plasmavisie in gebreke gesteld waar ze zelfs de moeite niet voor hebben genomen om op te reageren. De feiten spreken voor zich, de review zal ik dan ook niet aanpassen en waar nodig (bij het delen van mijn klacht) de informatie openbaar maken.

Geachte, door een upload van een update van de website door onze ICT afdeling was de prijs van de 55 en 65 inch OLED tv omgedraaid. Uw kortingspercentage klopt ook niet. u hoort uit te gaan van de adviesprijs en niet al onze hele scherpe prijzen. De tv was bij ons toen normaal 1798,- met een adviesprijs van 2199,-, maar stond daardoor op 1375,-. U kunt ons in gebreke stellen, maar wij hebben in onze voorwaarden staan dat als prijzen door drukfouten of dergelijke niet correct staan dat wij niet hoeven te leveren en de overeenkomst eenzijdig kunnen ontbinden. U gaat hiermee toch akkoord tijdens het bestellen? U staat in u recht als dit niet in onze voorwaarden staat, maar dit staat er wel en u gaat met de voorwaarden akkoord. Dus u kunt hier een slechte review zetten maar u had dit kunnen weten. Deze voorwaarden zijn er niet voor niets en u snapt ook dat een bedrijf in een situatie als deze niet gaat leveren als er geld bij moet. Helaas hebben sommige mensen hier geen begrip voor. waar mensen werken worden fouten gemaakt en dit kan weleens voorkomen. Vandaar onze voorwaarden. Het gaat niet om niet netjes te woord staan, het gaat om de mail die er gelijk word gestuurd met allerlei dingen over consumentenbond en juridische bijstand inschakelen. Het bedrag is dezelfde dag nog netjes per direct teruggestort en er zijn emails uitgegaan met excuses voor het ongemak.

Met vriendelijke groet,

Plasmavisie sales support

Scorekaart voor Plasmavisie

Algemeen 4.5 van 5 sterren
Verzending 5 van 5 sterren
Klantenservice 4.5 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Waarborgen

Qshops

Review toevoegen Meld foutieve informatie