Uit eigen beweging
AlgemeenIk heb al meermaals besteld bij Alternate. Van de 5 bestellingen heb ik 2x echt problemen gehad, 3x foutloos. Een bestelling van 2j geleden werd pas na 2 weken verzonden terwijl het gewoon 2 weken voorradig bleef bij hen (en zogezegd volgende dag geleverd). Uiteindelijk is het goedgekomen. Nu heb ik hetzelfde probleem, iets besteld dat voorradig is, blijkt niet voorradig en ik krijg maar geen antwoord op mijn vraag wanneer het kan geleverd worden. Service onwaardig en we zitten hier nu al 2 weken te wachten op enig nieuws. De telefoonnummer is niet bereikbaar wegens afgesloten door drukte, geen antwoord op mail van 5 dagen geleden en ook via fb niks reacties. Jammer maar het zal mijn laatste bestelling worden. Annuleren durf ik ook niet met een bedrag van 250 euro en nooit geen antwoord. Als het te druk is om te antwoorden moet je extra personeel zoeken of op zijn minst een kort antwoord leveren.
VerzendingIets besteld dat voorradig is, blijkt niet voorradig en ik krijg maar geen antwoord op mijn vraag wanneer het kan geleverd worden.
KlantenserviceDe telefoonnummer is niet bereikbaar wegens afgesloten door drukte, geen antwoord op mail van 5 dagen geleden en ook via fb niks reacties.
Bedankt voor jouw feedback! Jammer om te lezen dat je niet tevreden bent over onze service… Zou je me een ordernummer kunnen doorsturen alsjeblieft? Dan kijk ik even na wat er juist is fout gelopen! Alvast heel erg bedankt!