Uit eigen beweging
AlgemeenHad een Samsung 970 EVO 1TB m2 besteld bij Coolblue en afgerekend met een Coolblue cadeaukaart. Het bestelproces ziet er overzichtelijk uit en je weet waar je aan toe ben na de bestelling. Je wordt op de hoogte gehouden van je bestelling d.m.v e-mails wat overzichtelijk is.
VerzendingHet verzenden is CO2 neutraal, daar deze met de fiets werd gebracht, met een verpakking die gewoon goed is. Geen onnodig karton of bubbelfolie.
KlantenserviceZag dat tussen het bestellen en het bezorgen in, de SSD 16 euro goedkoper was geworden. Contact gezocht met de uiterst vriendelijke Whatsapp klantenservice en er werd zonder discussie 16 euro op mijn tegoed gezet. De order is vriendelijk en perfect afgehandeld.