Uit eigen beweging
AlgemeenLinks of rechtsom, ik heb een zwak voor de Mediamarkt ik heb vorige week oprecht mijn frustratie geuit omdat de communicatie bagger is, maar de webshop is gewoon goed, en in de fysieke winkels ben ik zonder meer altijd zeer goed geholpen!
Vergeet niet dat heel veel mensen en gezinnen boterhammetjes verdienen dankzij deze keten. En nu gedwongen thuis zitten daar wordt je niet heel vrolijk van natuurlijk.
Ja, het kan dus wel hoor, ik heb een headset besteld gisterenavond en vanmiddag netjes verpakt bezorgt door onze vrienden van PostNL!
KlantenserviceIk denk dat het best wel efficiënter kan via social media, maar Mediamarkt in echt niet de enige, zelf de grote merken als Siemens, Bosh, AEG, enz. komen niet meer bij je langs of je apparaat moet in zijn geheel niet meer functioneren.
Niet te min zitten we bijna 11 maanden met deze covid-19 pandemie en dan kun je best wel heel veel geregeld hebben om je netwerk beter te krijgen met meer capaciteit aan de knoppen!