Uit eigen beweging
AlgemeenEr is iets vreselijk mis gegaan met Mediamarkt, want wat mij opval is dat de intentie er zeker is, maar er enorm veel mis gaat in het managen, sturing en goed opleiden van personeel. Ik zou persoonlijk niet lekker slapen als ik weet dat mijn keten zou slecht beoordeeld zou worden! Ik mis technische kennis en constateer verkeerde informatie op hun website. Terwijl deze er zeker niet slecht uitziet. Mediamarkt heeft scherpe tot redelijke prijzen daar ligt het dus niet aan.
Het is puur de sale en klantenservice wat helaas gigantisch mis gaat en zoveel beter kan! Ik realiseer dat het zware tijden zijn, maar juist nu kun je als online shop je kans slaan, waarom laat je het dan zo mis gaan?!
Via Dynalogic verloopt dit proces uitstekend, je krijgt via mail en sms de juiste status. Grote doos kwam ook perfect aan.
KlantenserviceAlleen met vriendelijkheid red je het niet:
Hier gaat het compleet mis, en moet werkelijk compleet op de schop, en wel zo snel mogelijk! Ik heb vandaag via Messenger 2x mijn vraag gesteld in totaal 6 uur gewacht en nog steeds geen antwoord, sterker nog het is nog geen eens gelezen!
Ik heb hier sreenshots van gemaakt. Je kunt als klant compleet radeloos worden dat je op geen enkele manier contact kunt krijgen met een winkel waar je iets heb gekocht, Iemand binnen het management moet echt met zijn vuisten op tafel gaan slaan, anders is het straks over en uit met Mediamarkt en dat is volgens mij niet de bedoeling.