Uit eigen beweging
AlgemeenHet hele bestelproces was voldoende duidelijk en zodoende gebruikersvriendelijk. Heb inmiddels 2 orders geplaatst. Dat zijn wel de enigste orders die ze voor een lange tijd van mij hebben gekregen.
VerzendingVan de 2 orders betreffende 6 artikelen met een totaalwaarde van ruim 500 Euro is er werkelijk niet 1 op de beloofde datum geleverd. Voor 5 van de 6 artikelen heb ik meermaals contact op moeten nemen alvorens er ook echt een correcte leveringsdata kwam.
KlantenserviceDat is wellicht het enige lichtpuntje voor deze in mijn ogen ZEER onbetrouwbare leverancier : de klantenservice is correct en in staat om mij niet te laten ontploffen door opgebouwde frustratie.
Beste Ronald5,
Bedankt voor uw review. Onze excuses voor het ongemak dat uw bestelde artikelen niet volgens leverdatum zijn uitgeleverd. Onze excuses.
Mag ik u vragen om uw ordernummer met vermelding van deze review te sturen naar webcare@maxict.nl. Dan kijken wij graag met u mee of alles inmiddels is uitgeleverd.
Ik zie uw mail graag tegemoet.
Karen - Max ICT Webcare