Uit eigen beweging
AlgemeenIk heb een soundbar bij ze besteld waarvan zij met 20 euro de goedkoopste was, en wel eens vaker besteld te hebben bij max en nog nooit een probleem te hebben gehad dacht ik goed idee. echter na 5 weken nog steeds geen soundbar ontvangen helaas.
VerzendingHet product is nog altijd niet verzonden 5 weken later
Klantenserviceinmiddels 8 x gebeld en altijd wordt de belofte gegeven dat men het binnen een paar dagen versturen en of aan zal komen, en is dit keer op keer uitgebleven en kwamen er maar smoesjes bij zoals het is druk, we lopen achter, de leverancier heeft ons nog niet geleverd etc, etc. uitzonderingen maken vanwege de belachelijke leverijd doen ze niet. hierom een klacht ingediend en na 2 weken ook niets meer van kunnen vernemen.
Ronduit waardeloos.
Goedemorgen bergsegek,
Bedankt voor uw review.
Wij vinden het erg vervelend om te zien dat u niet naar tevredenheid bent geholpen. Onze excuses voor de vervelende situatie.
Helaas kampen wij momenteel met een achterstand door de enorme kerstdrukte, de onvoorziene situatie ivm covid en de al reeds geplande verhuizing van ons logistieke magazijn. Hierdoor hebben wij helaas een achterstand in het verwerken van onze orders. Daarnaast betreuren wij eendezelfde drukte bij onze toeleveranciers en onze vervoerders. Wij doen er alles aan om de achterstanden weg te werken en zijn met man en macht (avonden/weekenden) aan het werk om alles zo snel mogelijk uit te leveren.
Graag kijken wij uw bestelling voor u na. Mogen wij u vragen een e-mail te sturen naar webcare@maxict.nl met daarin een vermelding van uw ordernummer en deze review? Dan pakken wij uw gegevens erbij, kijken het voor u na en nemen contact met u op.
Nogmaals excuses voor het ongemak.
Lisanne - Max ICT Webcare