Uit eigen beweging
AlgemeenMonitor hier gekocht op black friday. Bestelling was 3 keer vertraagd en telkens als ik de klantenservice belde gaven ze mij het antwoord dat ze het gingen uitzoeken en dan een mail zouden terug sturen. Ik heb rond de 6 keer gebeld en slechts 1 keer heb ik hier een mail van terug gekregen. Product zat ook niet in originele doos.
VerzendingVerzending was meerdere keren vertraagd zonder goeie reden. Ik heb ook gemaild dat het adres moest verandert worden dit was niet gebeurd en het product stond toen 2 dagen eerder dan aangegeven op het verkeerde adres. Daarnaast zat het product niet in de originele verpakking terwijl het een nieuwe monitor hoorde te zijn.
KlantenserviceDe klantenservice was altijd vriendelijk en de wachttijden waren niet al te lang maar er kwam telkens niks uit. Elke keer werd mij verteld dat ze het gingen uitzoeken en mij een email zouden sturen zodra er meer bekend was, ik heb geen een keer hier een email terug van gekregen en moest telkens terug bellen om meer informatie te krijgen
Beste Quentin2402,
Bedankt voor uw review. Vervelend om te lezen dat wij u niet naar wens hebben geholpen. Wij hebben enige vertraging door de enorme drukte. Is de case inmiddels al opgelost? Zo niet horen wij dat uiteraard graag van u!
Mochten wij u nog ergens bij kunnen helpen of had u nog vragen, neem dan gerust contact met ons op, wij helpen u graag verder.
Onze excuses voor het ongemak. Fijne avond.
Sanne - Max ICT Webcare