Black Friday = Pricewatch Bekijk onze selectie van de beste Black Friday-deals en voorkom een miskoop.

Max ICT B.V.

0 producten en 0 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 1 van 5 sterren
Verzending: 0 van 5 sterren
Klantenservice: 1 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

VERMIJDEN ALS DIT MOGELIJK IS. Het is de moeite gewoon niet waard. Leverdatum klopt niet totaal niet, en de klantenservice is echt niet normaal slecht.

Klantenservice

Eerst 1 week contact proberen te krijgen over de lever datum want het duurde al een week te lang. Hierna heb de order proberen te annuleren, dit is uiteindelijk gelukt na meerdere keren mailen en chatten. Het hele proces heeft in totaal 4 weken geduurd. Gewoon vermijden dus als dit mogelijk is.

Goedemorgen jimmybram,

Bedankt voor uw review. Wij vinden het erg vervelend om te lezen dat we u niet naar tevredenheid hebben kunnen helpen. Wij bieden graag onze excuses aan voor deze vervelende situatie.

Wij willen uw feedback graag meenemen in ons verbetertraject. Daarom willen wij u vragen om een e-mail te sturen naar webcare@maxict.nl met daarin een vermelding van deze review en uw ordernummer. Wij kijken graag na waar het mis is gegaan.

Nogmaals oprechte excuses voor deze vervelende situatie.

Lisanne - Max ICT Webcare

Scorekaart voor Max ICT B.V.

Algemeen 2.5 van 5 sterren
Verzending 2.5 van 5 sterren
Klantenservice 2 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Waarborgen

ICTWaarborg
Qshops

Review toevoegen Meld foutieve informatie