Uit eigen beweging
AlgemeenOp 20 november heb ik een router besteld van Asus bij de webshop van MediaMarkt vanaf dat moment is het een drama..
Verzending21 novemver verzendbevestiging en dan is het stil. Vervolgens vanaf de 24e contact opgenomen met PostNL waarom het niet onderweg is. Pakket blijkt volgens PostNL niet in het bezit te zijn van PostNL en ze geven aan dat het pakket nog bij MediaMarkt ligt en ik daar moet zijn.
Klantenservice24e geprobeerd om op alle mogelijke manieren contact op te nemen met de klantenservice van MediaMarkt om dit probleem te melden maar ik krijg niemand te spreken. Vervolgens elke dag weer geprobeerd maar een medewerker te spreken krijgen is een drama. Inmiddels is het nu de 30e en is mijn bestelling plotseling geannuleerd zonder vooraf een mailtje te sturen, excuses maken kunnen ze ook niet.
Superslechte klantenservice van MediaMarkt en voor mij ook echt de laatste bestelling hier.