Uit eigen beweging
AlgemeenGeen factuur bij de bestelling (indien je zonder login bestelt en betaalt? Order is niet aan te passen). Tevens blijkt de volgende dag bezorgd zeker niet altijd op te gaan. Zodra ik het winkelmandje af wil rekenen komt er prompt een andere levertijd bij te staan.
Met het credo "transparantie voorop" slaan ze wat mij mij betreft volledig tde plank mis.
De dag voor levering nog geen enkele bevestiging gekregen, dus ga er van uit dat ik vandaag niets ontvang. Geen wijziging in de order te zien in elk geval.
Een telefonische klantenservice hebben ze niet, maar ze geven aan dat indien je mailt, deze binnen 2 uur beantwoord wordt. Nou, niet dus.
Kortom waardeloos! Eerste en laatste keer.
Dat een verzending vertraagd is kan gebeuren, maar informeer je klant dan.
KlantenserviceEr is niet eens een klantenservice. Enkel een adres waar je naar toe mailen kan. Deze beantwoorden ze naar eigen zeggen binnen twee uur. Niet dus.