Uit eigen beweging
AlgemeenOver het algemeen een fijne webwinkel om een telefoon/abonnement te bestellen. Proces is simpel en straight forward. Heb je echter problemen met levering en is het de fout van Belsimpel? Dan heb je een probleem, want je krijgt hooguit een tegoedbon als oplossing, wat vaak een sigaar uit eigen doos is.
VerzendingTijdens het bestellen wordt 3-4 dagen levertijd beloofd, maar na bestelling veranderd dit binnen enkele uren /dagen al gauw naar 3-4 weken (of zelfs langer).
KlantenserviceBeetje een bijzonder verhaal, kort samengevat: Toestel gekocht icm een abonnement en daarbij het volledige bedrag overgemaakt (ipv maandelijks betalen). Tijdens het bestellen was het kiezen tussen een blauwe en zwarte toestel, zelfde prijs, zelfde levertijd (3-4 dagen).Wat blijtk nou, ipv 3-4 DAGEN gaat het nu opeens wellicht langer dan 3-4 WEKEN duren.
Ik suggereer twee oplossingen: 1) toestel is op voorraad in de winkels, mag ik het daar ophalen? 2) aangezien de zwarte toestel wel te leveren is, kunnen jullie het omruilen?
Antwoord op beide suggesties: 1) Nee, te veel adminstratie en je moet bijbetalen omdat de toestel duurder is 2) Je moet bijbetalen omdat de toestel duurder is..
Dus de consument moet bijbetalen voor de fouten van Belsimpel en de simpelste oplossingen zijn niet mogelijk? De oplossing die ze aanbieden? Tegoedbon ter waarde van het extra bedrag die je eventueel zou betalen.. voor accesoires die elders voor een fractie van de prijs te koop zijn. Sigaar uit eigen doos heet dat.
Dit is overigens niet de eerste keer dat ze foutive informatie geven en de order uitstellen.Eigenlijk niets anders dan de consument bespelen. Zo kan ik ook rijk worden Jeroen en Jeroen.
Update: Na ruim twee weken is het toestel geleverd. Als excuses hebben ze een kaartje en wat bloemen gestuurd. Oftewel, oplossing bleef hetzelfde: wachten op levering en een tegoedbon van