Bax-shop.nl | Bax Music

0 producten en 0 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 5 van 5 sterren
Verzending: 4 van 5 sterren
Klantenservice: 5 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

De website van Bax Music vind ik duidelijk en ik kon gemakkelijk vinden waar ik naar op zoek was. Via de homepage kan je noodzakelijke informatie vinden zoals de categorieën van hun assortiment, algemene en contact gegevens, speciale aanbiedingen met weinig poespas. Zoekfunctie werkt voor mij goed. Ruim voldoende betaalmogelijkheden en voordat ik het wist had ik een bestelling geplaats.

Verzending

Bax Music verzendt via DHL. De bestelde artikelen waren ruim voldoende verpakt en in mijn geval voor de "B-stock" producten in de originele doos met een verzenddoos er omheen. Ik had voor "zaterdagbezorging" gekozen, maar ik had niet alle informatie goed uitgezocht. Dat betekent dat grotere paketten, of boven de 20 kg niet op zaterdag worden bezorgd. Ik was daarom aanvankelijk verrast dat ik alleen een gitaarversterker(tje) thuisbezorgd kreeg op zaterdag.
Uiteindelijk ben ik na wat zoekwerk er achter gekomen over die 20 kg. Ik til er niet zwaar aan, omdat het deels mijn eigen verantwoordelijk is om nadere informatie te vinden. Het had mij wel twee slapeloze nachten (flink overdreven) gescheeld als ik het van te voren had geweten. Dan had ik ook alles op maandag kunnen laten bezorgen.

B-Stock verraste mij qua kwaliteit. De producten zijn gewoon nieuw of anders zo goed als. Ik heb drie B-Stock producten besteld. Handleidingen, boekjes, accesoires, alles meegeleverd. Hoewel dit natuurlijk maar drie producten betreft, geeft mij dat wel vertrouwen. Overigens had ik meer dan 25 jaar geleden al ervaring met Peter Verspuy (Rotterdam en Zwijndrecht volgens mij, winkelcentrum Passage) en ik ben blij dat er nog steeds mensen werken die hart hebben voor muziek(anten).

Klantenservice

Telefonisch contact verliep uitstekend. De vriendelijke receptionist (ik hoop de functie van de dame die ik aan de lijn kreeg, niet tekort doe) gaf aan mijn vraag door te zetten en legde uit wat ik kon verwachten. Je krijgt een bericht dat je tot drie keer terug wordt gebeld. Dat ging sneller dan ik had verwacht, dus ik heb twee telefoontjes gemist. Nadat ik wel contact kreeg, werd ik wederom vriendelijk te woord gestaan en werd mij voorgesteld dat Bax een bericht doorstuurt die zij hadden ontvangen van DHL wanneer zij de overige artikelen zouden afleveren. Dat bericht had ik nog niet had gekregen van DHL. Nadat ik de artikelen had ontvangen, heb ik mijn complimenten aan Bax via e-mail gestuurd en ik kreeg ook antwoord. Dat laatste zie je niet altijd en is voor mij een bewijs dat ze de klanten serieus nemen.

Scorekaart voor Bax-shop.nl | Bax Music

Algemeen 1.5 van 5 sterren
Verzending 2.5 van 5 sterren
Klantenservice 1.5 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Review toevoegen Meld foutieve informatie