Bax-shop.nl | Bax Music

0 producten en 0 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 1 van 5 sterren
Verzending: 1 van 5 sterren
Klantenservice: 1 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Er zijn hele rare dingen aan de hand bij Bax Shop. Ik ben al drie maanden bezig met de afhandeling van een beschadige/defect geleverde piano. Het gaat om bijna 3000 euro. Echt alles is tot nu toe dramatisch verlopen. Ik heb ook nog steeds mijn geld niet terug.

Het vreemdst van alles is dat nu de complete telefonische helpdesk is opgeheven en de mensen die je aan de lijn krijgt komen met een heel vaag verhaal dat dingen nu 'anders gaan' en de volledige helpdesk nu 'heel moelijk te bereiken is' en dat het 'niet duidelijk is wanneer dat verandert' Ik heb sterk het gevoel dat Bax op randje van faillissement zit o.i.d. Dus WEES GEWAARSCHUWD!

Verzending

Beschadigd en defect geleverd. Terwijl ik bijna 50 euro extra had betaald voor hun eigen extra bezorgservice.

Klantenservice

Helpdesk was altijd al dramatisch. Wachttijden van een uur, e-mail wordt nooit beantwoord. Het vreemdst van alles is dat nu de complete telefonische helpdesk is opgeheven en de mensen die je aan de lijn krijgt komen met een heel vaag verhaal dat dingen nu 'anders gaan' en de volledige helpdesk nu 'heel moelijk te bereiken is' en dat het 'niet duidelijk is wanneer dat verandert' Ik heb sterk het gevoel dat Bax op randje van faillissement zit o.i.d. Dus WEES GEWAARSCHUWD!

Scorekaart voor Bax-shop.nl | Bax Music

Algemeen 1.5 van 5 sterren
Verzending 2.5 van 5 sterren
Klantenservice 1.5 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Review toevoegen Meld foutieve informatie