Uit eigen beweging
AlgemeenOver het algemeen heel tevreden over Alternate. Doe hier al jaren mijn bestellingen zonder probemen. Door de Corona-crisis gaat alles wat trager.
VerzendingIk vind dat de verwachting van de klanten bijzonder slecht gemanaged wordt. Mijn bestelling staat al een hele tijd op "Uw bestelling wordt door onze afdeling logistiek verwerkt.". Er is nergens op de website een verwachte verzendtijd te vinden en de klantenservice is moeilijk te bereiken. Als je duidelijk communiceert wat de actuele verwachte verwerkingstijd is, kunnen klanten ook een betere afweging maken of ze nu wel willen/moeten bestellen. Ik vermoed dat je dan ook minder vragen op de klantenservice krijgt.
KlantenserviceDe maximale wachtrij telefonisch is 5 wachtenden, daarna wordt de lijn afgeknepen (je komt niet in de wachtrij als je de 6e beller bent, dan wordt de verbinding verbroken). En zelfs met die wachtrij duurt het ongeveer 25-30 minuten voordat je geholpen wordt. Ik heb dus uiteindelijk tig keer moeten bellen voordat ik in de wachtrij uitkwam en dan heb je tijdens het wachten ook geen gemiddelde wachttijd. Wederom is het managen van de verwachting ver te zoeken.
Overigens ben ik telefonisch erg netjes te woord gestaan toen ik iemand te spreken kreeg. Ik begrijp daar dat de verwerkingstijd(+assemblage) van producten die op voorraad ongeveer 2-3 weken betreft. Als ik dit eerder had geweten, had ik mijn bestelling misschien eerder geplaatst om tijdiger mijn product binnen te hebben.
Beste,
helaas is het momenteel zo ongekend druk, dat wij momenteel niet de service kunnen bieden die je van ons gewend bent. Wij vinden dit minstens net zo vervelend als jij. Wij werken dan ook met man en macht, een driedubbele bezetting en verschillende shifts om iedere klant zo snel en goed mogelijk van dienst te kunnen zijn. Helaas helpen zelfs deze maatregelen niet om de drukte aan te kunnen.
Onze oprechte excuses voor het ongemak.