Uit eigen beweging
AlgemeenEnkele weken geleden heb ik een monitor bij MaxICT besteld. Helaas is er op het gebied van levering en communicatie behoorlijk veel fout gegaan en heeft het uiteindelijk meer tijd en moeite gekost dan in eerste instantie gehoopt. Na twee dagen geleden een behoorlijk uitgebreide review te hebben geplaatst kreeg ik een warme deken van customer service over me heen.
De Monitor werd persoonlijk ingepakt door Lisanne (lekker bezig! Super leuk kaartje, dankjewel), en direct klaargezet voor verzending. Ter compensatie heb ik een gaming toetsenbord gekregen, wat bijzonder schappelijk is. Het getuigt ervan dat het ook niet de bedoeling is geweest van MaxICT,
Dus hoewel het proces beter had gekund, zijn we er toch uit gekomen. Dank daarvoor! De monitor bevalt, en met het toetsenbord is deze review getypt. Nog geen 5 sterren door toch het hele gebeuren ervoor, maar zeker een winkel waar ik weer bij durf te bestellen
Goedemorgen Hidde!
Fijn om te horen dat je de producten hebt mogen ontvangen. Wij zijn erg blij dat de warme deken je alsnog een warm gevoel heeft gegeven. ;-)
Wij wensen je veel plezier met de monitor en het gaming toetsenbord. :-)
Mochten we in de toekomst weer wat voor je kunnen doen, dan horen we dit graag.
Alvast een fijn weekend.
Lisanne - Max ICT Webcare