Geachte heer,
Het spijt ons te horen dat u een negatieve ervaring heeft met het bestellen bij KommaGo.
Ik zie dat het bestelde product op vrijdag 10 april helaas niet meer leverbaar was. Vanwege de corona crisis zijn sommige producten heel snel uitverkocht en zijn onze leveranciers helaas ook snel door hun voorraad heen geraakt.
Op 15 april zie ik dat mijn collega u per e-mail heeft geïnformeerd over de lange levertijd nadat we eerst op zoek zijn gegaan naar een andere leverancier.
Als contactadres zie ik dat wij een hotmail adres van u hebben, ik vermoed dat onze e-mails in uw spam folder terecht zijn gekomen, daar u ook aangeeft geen orderbevestiging te hebben ontvangen.
Volgens onze administratie heeft u op maandag 20 april aangegeven dat u de order wenst te annuleren. Op de 21e hebben wij het bedrag weer teruggestort. Misschien was dit tijdens het schrijven van de review nog niet bij u bijgeschreven maar ik neem aan dat dit inmiddels wel gebeurd is.
Onze excuses voor het ongemak, wij hopen dat u begrijpt dat in deze crisis tijd mbt het corona virus er soms wat vertraging kan optreden.
Met vriendelijke groet,
KommaGo