MediaMarkt

6.888 producten en 9.162 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 1 van 5 sterren
Verzending: 0 van 5 sterren
Klantenservice: 1 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Wilde Nintendo Switch aankopen bij Media Markt. Bleek dat ze die eerst uitpakken om er een screen protector op te plakken!!? En daar moet je dan ook voor betalen. Vervolgens probeerden ze mij allemaal spelpakketten aan te smeren. Ik maakte duidelijk dat ik dat niet hoef, alleen een Nintendo Switch. Zonder screen protector.

Als klap op de vuurpijl werd mij ook nog ter vergeefs Eneco energieproducten aangesmeerd. Man man man, daar kom ik nooit meer.

Klantenservice

Opdringerig verkooppersoneel. Allemaal loze “aanbiedingen” en energieproducten willen aansmeren. Terwijl ik daarvoor niet eens een kleine deal kon maken bij aankoop van peperdure camera apparatuur (totaalkosten €3.000 maar een SD kaartje en tasje was al teveel gevraagd(€100)). Dit heb ik dus ook ergens anders gekocht.

Beste,

Vervelend om te horen dat je zo'n ervaring hebt met het verkooppersoneel.

Voor MediaMarkt staat een zorgeloze ervaring van onze klanten centraal en daarom adviseer ik je om contact met ons op te nemen via de volgende link:
https://klantenservice.mediamarkt.nl/

Groetjes,

MediaMarkt.

Scorekaart voor MediaMarkt

Algemeen 3 van 5 sterren
Verzending 3.5 van 5 sterren
Klantenservice 2.5 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Waarborgen

Thuiswinkel Waarborg

Review toevoegen Meld foutieve informatie